☰ Menu
Szkoła Podstawowa im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu
Grafika zawierająca herb Szkoła Podstawowa im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu

Sobota 28.11.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Rada pedagogiczna

 

Kompetencje   Rady   Pedagogicznej określa  art. 70  Dz.U.2019.0.1148 t.j. - Ustawa z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe oraz Statut Szkoły

 
 
Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2020/2021:

p.  dyrektor Małgorzata Patoleta - język polski
 
p.  wicedyrektor Monika Pasternak - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający
 
p.  Joanna Wesołowska – oddział przedszkolny
 
p.  Aleksandra Oska – oddział przedszkolny
 
p.  Violetta Granosik - edukacja wczesnoszkolna
 
p.  Agnieszka Szczepaniak – edukacja wczesnoszkolna, język polski
 
p.  Bogusława Skonieczka – edukacja wczesnoszkolna
 
p.  Małgorzata Wolniakowska – edukacja wczesnoszkolna
 
p.  Ilona Radek – edukacja wczesnoszkolna
 
p.  Beata Lemańska - edukacja wczesnoszkolna
 
p.  Karolina Ambroszczyk - edukacja wczesnoszkolna
 
p.  Katarzyna Synoradzka - edukacja wczesnoszkolna, biblioteka, świetlica
 
p.  Paulina Kubacka - edukacja wczesnoszkolna
 
p.  Martyna Wyrzykowska - edukacja wczesnoszkolna
 
p.  Bogumiła Ziąbka - język polski
 
p.  Mirosława Pełczyńska – język polski
 
p.  Jolanta Mistrzak - język polski
 
p.  Jolanta Seta – matematyka
 
p.  Małgorzata Krajewska - matematyka
 
p.  Małgorzata Grabek - matematyka, informatyka
 
p.  Monika Plewińska - matematyka, informatyka
 
p.  Magdalena Puchalska - język angielski
 
p.  Anna Pieprzowska - Jankowska - język angielski
 
p.  Justyna Chorębała - język angielski
 
p.  Monika Górska - język angielski
 
p.  Monika Jaskółka - język angielski
 
p.  Paulina Sadowska - język niemiecki
 
p.  Ewelina Czyżykowska - chemia, biologia
 
p.  Magdalena Kwiatkowska - przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie
 
p.  Elżbieta Leder-Zielińska - przyroda, biologia
 
p.  Agnieszka Pacyniak - fizyka
 
p.  Patryk Wojciechowski - historia, wos
 
p.  Julita Kwiatkowska - Głuszek - muzyka, plastyka
 
p.  Malwina Albiniak - muzyka, plastyka
 
p.  Artur Belter- wychowanie fizyczne
 
p.  Łukasz Wijata- wychowanie fizyczne
 
p.  Mateusz Olborski- wychowanie fizyczne
 
p.  Katarzyna Lis – religia
 
p.  Ewa Czachorowska - religia
 
p.  Barbara Majewska – świetlica, geografia
 
p.  Monika Gonciarz - geografia
 
p.  Zdzisław Pełczyński - technika, informatyka, wos, edukacja dla bezpieczeństwa
 
p.  Katarzyna Szewczyk - nauczyciel wspierający
 
p.  Agnieszka Turek -wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe
 
p.  Patryk Sztelak -pedagog
 
p.  Klaudia Paradowska - świetlica
Wytworzył:
Monika Pasternak
Udostępnił:
Monika Pasternak
(2016-03-25 11:36:53)
Ostatnio zmodyfikował:
Monika Pasternak
(2020-09-17 20:30:06)
 
liczba odwiedzin: 41038

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X